Masz pytania? Zamówienia telefoniczne:

Telefon 506 707 257

Pn-Pt: 9:00-17:00, Sob: 9:00-15:00

Strona główna > Odbiór osobisty

Zobacz nasze AukcjeOdbiór osobisty

Uprzejmie prosimy, abyś po swoje zamówienie zgłosił się dopiero w momencie otrzymania od nas SMSa bądź E-maila z informacją, że twoje zamówienie jest gotowe do odbioru. Jest to bardzo ważne, ponieważ przychodząc przed otrzymaniem od nas takiej informacji, może się okazać, że twoje zamówienie nie będzie jeszcze gotowe do odbioru.

Twoje zakupy może odebrać za ciebie ktoś inny, wystarczy, że będzie znała twój numer zamówienia.

Jeżeli wybrałeś formę płatności przy odbiorze osobistym, należy wówczas pamiętać, że nie realizujemy kart płatniczych. Płatność tylko i wyłącznie gotówką.

Zamówienie należy odebrać do 7 dni roboczych od momentu otrzymania od nas informacji z możliwością odebrania zamówionego towaru. Towar, który nie zostanie odebrany w wyznaczonym wyżej terminie, spowoduje, że twoje zamówienie zostanie przez nas automatycznie anulowane.

W przypadku gdy nastąpiła przedpłata na konto bankowe za zamówiony lecz nieodebrany towar,zwracamy wpłaconą kwotę na adres konta bankowego z którego otrzymaliśmy wcześniej przelew.

Punkt odbioru osobistego znajduje się pod adresem: Jacentów 48 gmina  Sadowie. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz

w soboty w godzinach 9:00 – 15:00

Istnieje możliwość dowozu na terenie miast : Ostrowiec Świetokrzyski, Opatów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, mailowym.

FB