Masz pytania? Zamówienia telefoniczne:

Telefon 506 707 257

Pn-Pt: 9:00-17:00, Sob: 9:00-15:00

Strona główna > Czas realizacji zamówienia

Zobacz nasze AukcjeCzas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie znajdującym się w ofercie sklepu internetowego Tossa znajduje się informacja o zbliżonym terminie wysyłki, który jest liczony od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli zamówienie będzie składało się z kilku produktów, wówczas liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Czas Realizacji Zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

W przypadku gdy zamówienie zostanie złożone po godzinie 12:00 jego realizacja rozpocznie się dopiero następnego dnia roboczego.

Dostępność widniejąca przy danym produkcie, podawana jest dla jednej sztuki. Zamówienie obejmujące większą ilość egzemplarzy może spowodować, że nasz zapas zostanie wyczerpany w związku z czym, będziemy musieli sprowadzić go od dostawcy.

Oczywiście staramy się nie dopuszczać do takich sytuacji, jeżeli jednak się już tak stanie, zostaniesz automatycznie o tym poinformowany.

 

Co dokładnie oznaczają stausy wysyłki przy towarach?

Natychmiastowa wysyłka - Tak oznaczony towar znajduje się w naszym magazynie. Oznacza to, że prawdopodobnie zostanie on wysłany do ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin (nie licząc weekendów i dni wolnych od pracy).

Wysyłka do 2-3 dni roboczych - oznacza to, że chwilowo nie posiadamy wybranego towaru na magazynie, przez co stan realizacji może się nieznacznie wydłużyć. Nie stanowi to jednak problemu w dokonaniu przez ciebie zamówienia. Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł pod wskazany przez ciebie adres w ciągu do 5 dni roboczych.

FB