Masz pytania? Zamówienia telefoniczne:

Telefon 506 707 257

Pn-Pt: 9:00-17:00, Sob: 9:00-15:00

Strona główna > Akcesoria do kawy>Zaparzacze do kawy>Aeropress
Strona główna > Akcesoria do kawy>Zaparzacze do kawy>Aeropress

Akcesoria do kawy>Zaparzacze do kawy>Aeropress

Aeropress

Ponadto, urządzenie pozwala na odkrywanie walorów smakowych kawy poprzez eksperymentowanie z czasem parzenia, temperaturą wody, czy grubością mielenia ziaren. 

Z wyglądu przypomina dużą strzykawkę zakończona sitkiem i filtrem, do pojemnika wsypuje się dość grubo zmieloną kawę, zalewa wodą o temperaturze ok. 90 stopni, kawę należy wymieszać i zostawić do zaparzenia na kilka –kilkadziesiąt sekund, po czym siłą mięśni wycisnąć prosto do filiżanki. 

 Aeropress nie ma sobie równych w kwestii rozmiaru i wagi, więc przygotowanie naparu staje się możliwe w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest to, że sprzęt wykonany jest z wytrzymałego oraz łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa. 

Zawartość zestawu:

- Aeropress,

- 350 filtrów papierowych,

- mieszadło,

- miarka, 

- lejek.

Oceń 
Łukasz G
2016-10-27

Rewelacyjny produkt!

Aeropress wygląda bardzo niepozornie, ale jest to jedno z najlepszych i zdecydowanie najtańszych urządzeń do zaparzania specialty coffee. Z pewnością będę przygotowywał kawę w tym urządzeniu przez następne lata!

Napisz swoją opinię o tym produkcie !

Napisz swoją opinię o tym produkcie

Aeropress

Aeropress

Aeropress jest bardzo uniwersalnym gadżetem,  zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wielbicieli kawy. Produkt łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Używając tej metody otrzymujemy jednorazowo do 250ml kawy, a cały proces zajmie tylko kilka minut.

Napisz swoją opinię o tym produkcie

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

FB